Back

ⓘ Eesti organisatsioonide loendid ..




                                               

Eesti usuliste ühenduste loend

Eesti Jehoova Tunnistajate Koguduste Liit; 10 Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku Eesti Kogudus; 5

                                               

Eesti muuseumide loend

August Kitzbergi tubamuuseum August Tampärgi nimeline Hanila muuseum A. H. Tammsaare muuseum Vargamäe Anna Haava mälestustuba Amandus Adamsoni Muuseum Ahja Valla Tuglase Muuseum Altja kõrts ja võrgukuurid Virumaa Muuseumid A. H. Tammsaare muuseum Tallinn Aravete Külamuuseum Ants Laikmaa Majamuuseum Allveelaev Lembit Eesti Meremuuseum Audru muuseum Adamson-Ericu muuseum Antsla Gümnaasiumi Muuseum Aavikute Majamuuseum August Teppo Lõõtsamuuseum Avinurme Koduloomuuseum Aurik-jäämurdja Suur Tõll Eesti Meremuuseum Antoniuse õu A. Le Coqi Õllemuuseum

                                               

Eesti muuseumide loend 1938

Meremuuseum Tallinna Linna Pedagoogiline Muuseum Tallinna Eesti Kunstimuuseum Sõjamuuseum Kodutööstuse Muuseum Postimuuseum Eestimaa Kirjanduse Ühingu Muuseum Eesti Muusikamuuseum Peeter I maja

                                               

Väliseesti organisatsioonide loend

Long Islandi Eesti Selts Chicago Eesti Selts Kesk-Florida Eesti Selts Connecticuti Eesti Selts San Francisco Eesti Selts Eesti Korporatsioonide Liit USA-s Minnesota Eesti Selts Eesti Abistamise Komitee Eesti Kultuurfond Ameerika Ühendriikides Dallase Eesti Selts Ameerika-Eesti Heatahtlik Selts Lakewoodi Eesti Ühing Indianapolise Eesti Selts Eesti Ohvitseride Keskkogu Ameerika Ühendriikides Detroidi Eesti Haridusselts "Kodu" Bostoni Eesti Selts Seabrooki Eesti Selts Eesti Vabadusvõitlejate Ühing Michiganis Seattle Eesti Selts Washington DC Estonian Folk Dancers New Yorgi Eesti Haridusselts ...

                                               

Eesti üliõpilasorganisatsioonide loend

Fraternitas Anarhensis Neobaltia Fraternitas Liviensis Leola Vironia Sakala Ugala Hasmonea endine Sororitas Estoniae Indla Wäinla Fraternitas Arctica Fraternitas Estica Tehnola Amicitia Kaljola Arminia Dorpatensis Ave Revelia Syringa Fraternitas Tartuensis Vicinia Lembela Filiae Patriae Rotalia

                                     

ⓘ Eesti organisatsioonide loendid

  • noorsoo - organisatsioonide juht 1977 Rem Hohlov, vene füüsik 1977 Richard Ehrlich, eesti kommunist ja kirjanik 1980 Ants Piller, eesti näitleja
  • noorsoo - organisatsioonide juht 1908 Erhard Loit, eesti poksija ja poksitreener 1909 Selma Lätt, eesti folklorist 1910 Aino Põldmäe - Undla, eesti kirjandusloolane
  • 1 vaatuses Eesti Riiklik Kirjastus 1959 R. Kuld - Kalasport : kalaspordi juhendmaterjale Eesti NSV Spordiühingute ja - organisatsioonide Liidu Kalaspordiföderatsioon
  • Okk, eesti spordipedagoog 16. oktoober Viktor Leškin, eesti maalikunstnik 24. oktoober Artur Axmann, saksa poliitik ja noorsoo - organisatsioonide juht
  • Tallinna Eesti Kunstimuuseum Eestimaa Kirjanduse Ühingu Muuseum Sõjamuuseum Tallinna Linna Pedagoogiline Muuseum Eesti Muusikamuuseum Meremuuseum Postimuuseum
  • Elulust Eesti Üliõpilasseltsi Vilistlaskogu Eesti Europeade Komitee Eesti Ingerisoomlaste Liit Eesti Kandleliit Eesti Käsitööõpetajate Selts Aita Eesti Kultuuriseltside
  • Eesti Aerutamisföderatsioon Eesti Allveeliit Eesti Amburite Liit Eesti Autospordi Liit Eesti Budo Föderatsioon Eesti Curlingu Liit Eesti Golfi

Users also searched:

...
...
...